Peplos Botanik

Referanslar

Referanslar

PEPLOS Botanik ailesi olarak bizler;

Şehrin kaosu, trafiği ve temposu içinde kaybolan insanlara yeşil bir pencere açmanın mutluluğu içindeyiz. Site ve özel konut bahçelerinde, eğitim kurumlarında, fabrikalarda, alışveriş merkezleri ve ofis bloklarında kısacası çözüm ortaklarımızın yeşile ihtiyaç duyduğu her yerde onların yanında olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Peyzaj ve bahçe düzenlemesine dair ağaçlandırma, rulo çim uygulaması, otomatik & damla sulama sistemleri ve drenaj başta olmak üzere peyzaja ilişkin tüm sorunlarınıza çözüm sunarken, düzenli iş planı ve analitik raporlama ile tamamladığımız projelerde fark yaratıyoruz.

Şirket politikamız gereği satış sonrası hizmetleri birincil görev kabul ediyor, bahçelerin mevsimlere göre özenli ve periyodik bakımlarını planlayarak, doğru metotlar ve teknik yaklaşımlar sayesinde uzun yıllar formunu ve hacmini korumasını sağlıyoruz. Bu sayede bitki kayıplarının önüne geçerek doğaya ve birlikte çalıştığımız projelerin ekonomilerine olumlu yönde katkıda bulunuyoruz.

Profesyonel ve işini severek yapan deneyimli ekip arkadaşlarımızla birlikte, çalışma fırsatı bulduğumuz onlarca projede çözüm ortaklarımızın memnuniyetini hedef alıyor ve bu doğrultuda çalışmaya devam ediyoruz.

Dinamik yapımızla değişen çalışma koşullarına hızlı adapte oluyor ve en hızlı çözümü sunuyoruz. Tüm bunları yaparken estetik açıdan başarılı projelere imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz.