Peplos Danışmanlık

Dijitalleşme

Hizmet Detayları

Dijital dünya günümüzde işletmelerin en önemli rekabet alanlarından biri durumunda. Şirketler kendilerini dijital ortama entegre etmeye çalışarak rekabet avantajı elde etmeyi hedefliyor. Müşterilerle iletişim kurma açısından çok önemli bir kanal haline gelen dijital ortam, artık geleneksel pazarlama yöntemlerinden ayrılan dinamiklere sahip.

Bu doğrultuda temel amaç, işletmenizin farklı dijital kanallara tesir etmesine olanak sağlayarak hedef müşterilerle güçlü bir bağ kurmak ve güçlü bir marka imajı yaratmaktır. Aynı zamanda dijital pazarlama müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve çevrimiçi ortamda değerli bir dijital içerik oluşturma açısından da önem taşımaktadır. Dijital kanallar aracılığıyla uygulanan dijital pazarlamanın yaratacağı marka bilinci, günümüz pazarlama anlayışında çok önemli bir konuma ulaşmıştır.

Dijital pazarlama işletmenizin dönemsel aldığı etkileşimi takip etmeniz açısından da oldukça elverişlidir. Gerçek zamanlı olarak çabalarınızın sonuçlarını gördüğünüz dijital ortam, pazarlama yatırımınızın getirisini ölçme konusunda size yardımcı olur.

PEPLOS DANIŞMANLIK uzman danışman kadrosu ile Dijitalleşme Danışmanlığına yaklaşım biçimiyle işletmenize destek olur:

  • İnteraktif Web Sitesi Tasarımı

İyi bir web sitesi, işletmenizi her zaman bir adım öne çıkartır. İnteraktif ve başarılı bir web sitesine sahip olmak marka imajı yaratmanız açısından büyük bir öneme sahiptir.

  • SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı sağlayarak web sitenizi ve mobil uygulamanızı arama motorlarında üst sıralara çıkartırız. İşletmenizi arama motorlarında daha üst sıralara çıkacak şekilde optimize etmek, web sitenizin aldığı organik ziyaretçi sayısında artışa sebep olacaktır.

  • Sosyal Medya Danışmanlığı

Artık günümüzde etkili bir sosyal medya yönetimi, marka imajı oluşturma ve müşteri değer yargısı yaratma açısından adına hayati öneme sahiptir.

  • Google Adwords ve Sosyal Medya Reklam Yönetimi Danışmanlığı

Bu aşamada Google Adwords ve sosyal medya aracılığı ile işletmeniz için verdiğiniz reklamları yöneterek, dijital ortamda daha verimli bir reklam kampanyası ve pazarlama stratejisi oluşturmanıza yardımcı oluruz.

  • Dijital Pazarlama Reklam Bütçesi Danışmanlığı

Doğru reklam bütçesi yönetimi, verimli bir dijital pazarlama stratejisinin parçalarından biridir.