Peplos Yapı

Başkanın Mesajı

BAŞKANIN MESAJI

PEPLOS GRUP, teknolojik gelişmelere bağlı olarak, sürekli yükselen müşteri istek ve beklentilerinin yapı, gıda ve sağlık sektörlerindeki inanılmaz değişimini, çağı yakalayan teknolojik yatırımlar ve onları profesyonelce yönetebilen insan kaynağına yaptığı güçlü yatırımlarla karşılamayı başarmış bir grup firmasıdır. Yurt içi ve Yurtdışında ürettiğimiz nitelikli tüm projelerimizde, çevreye ve doğaya karşı hassas ve duyarlı yaklaşımımız, teknolojik yatırımlarımızın tüm olanaklarını kullanarak yapı güvenliğine, sağlığa ve gıdaya maksimum önem veren bakış açımızla ve kaliteye odaklanarak işini seven insan kaynağımızla tercih edilen firma kimliğimizi oluşturduk.

Yapı çözümleri başta olmak üzere faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlardaki başarımızı, global marka değerine sahip firmalarla yapmış olduğumuz doğru anlaşmalarla gerçekleştirerek büyütüyoruz. Kaliteye verdiğimiz önem ve beklentileri karşılayan üretim anlayışımızı, profesyonel planlama ve proje uygulamada ihtiyaç duyulan tüm gereksinimin PEPLOS Grup kaynaklarından karşılayarak sağladığımız üretim avantajlarını her geçen gün geliştirerek, müşterilerimize fayda sağlamaya devam ediyoruz.

PEPLOS GRUP olarak, gerek çözüm ortaklarımızdan sağladığımız destekler, gerek grup firmalarımızın oluşturduğu kaynak avantajları ve teknolojiye, bilgiye ve insan kaynağına verdiğimiz değerlerle kısa sürede uzun yollar kat ettik.

PEPLOS GRUP olarak bizler ülkemizin dinamizmine ve büyümesine olan inancımız ile ürünler, inovasyonlar, çözümler ve sistemler geliştiriyoruz. Yalıtım alanındaki son teknoloji harikası olan nanoteknolojik yalıtım solüsyonları, su, ısı, ses ve yangın yalıtımını hepsini bir arada tutan poliüre ve poliüretan yalıtım ürünleri yanında gıda sektöründe ve sağlık sektöründe de çarpıcı özelliklerde ürünler geliştiriyor ve çeşitlendiriyoruz. Bu yenilikçi yaklaşımlar, PEPLOS u sektöründe ayrıştıran ve güçlü kılan temel özelliğidir.

PEPLOS olarak bizler, yapmış olduğumuz kapsamlı inceleme, ar-ge ve çalışmalar sonucunda insanlığı son derece faydalı ve teknolojik ürünler ile tanıştırmanın heyecanını ve gururunu yaşıyor, bu gurur ve heyecanla durmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

Serkan Ufuk AKGÜN

Peplos Grup Yönetim Kurulu Başkanı

www.serkanufukakgun.com